İÇ MEKAN RESTORASYON

Mengiyay ile, herhangi bir profesyonel hizmetten beklediğiniz doğrulukta, ayrıntılara dikkatli ve güvenilir bir hizmet bulacaksınız. Ayrıca bununla yat dekorasyonun spesifik gereksinimlerinden anlayan yüksek seviyede bir işçiliği birleştiriyoruz. 

En iyi Avrupalı iç mimarlar ile işbirliği içinde, yat dekorasyonunda en son trendleri izleyerek dilediğiniz iç mekan tasarımını size sunabiliriz. Geçmiş yıllarda Ginton, Sergio Cutolo gibi tasarım şirketleri ile başarılı işbirlikleri yaptık.
 
Tasarımcıların veya yat sahiplerinin kişisel gereksinimlerine uygun olarak size kaliteli iç mobilya üretimi, onarımı, tadilat ve montajı teklif edebiliriz. Sadece piyasadaki en iyi malzemeleri kullanıyoruz ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti ve ürünleri sunmak için dünyanın her yerindeki tedarikçilerle işbirliği yapıyoruz. Döşemecilik konusundaki uzmanlığımızla, isteğe bağlı olarak logo ile kişiselleştirilmiş halılar ve rıhtım halıları veya motor odaları için plastik döşeme gibi esnek zemin kaplamaları konusunda da ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.
 
Tüm bunların yanı sıra, mevcut armatürlerinizi de yenileyebiliriz. 50 yıllık deneyimimiz yatların inşaatı sırasında yatlarda bulunan orijinal malzemeleri tespit etmemize izin veriyor. Bu sayede yedek malzemelerinizi temin edebilir ya da eğer artık malzeme dağıtılmıyorsa en uygun alternatifleri belirleyebiliriz.