YAT BOYA UYGULAMA 

Boya atölyemiz her ölçekteki yat ve motorlu teknelere hizmet etmektedir. Dünyanın en iyi marin boyaları markalarıyla çalışarak, eksiksiz uygulama uzmanlarından oluşan ekiplerimiz her türlü teknede yüksek düzeyde uzmanlık ve hizmet sunmaktadır.
 
Antifouling (Zehirli); Pazar lideri deniz boyaları markalarıyla çalışarak, yatınız için çeşitli zehirli boya seçenekleri sunar ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulmak için sizinle birlikte çalışır. İster uzun süreli koruma isterseniz performans yarış tekneniz için pürüzsüz sonuçlar için en iyi ürünleri tavsiye edeceğiz. Ekibimiz uzun yıllara yayılmış bir tecrübeye sahiptir, böylece harika bir yüzey sunacağımızdan emin olabilirsiniz.
 
Püskürtme Spray Respray Boyama, Cila; İster çelik alüminyum, fiber veya ağaç olsun, özenle seçilmiş astar, boya ve vernikler ile hazırlayabilir ve koruyabiliriz. Güverte finishinden üst yapının verniklenmesine kadar, uzman boya ekibimiz teknenizin sadece güzel görünmesine değil aynı zamanda korunmasınada yardımcı olacaktır. Ayrıca, seçilen verniğin uygulanmasından önce eski cilaları çıkararak ve eski ahşapları önceki haline getiririz ve 50 yıllık zanaatimiz olan her tür ahşap teknede çalışabiliriz.
 
Topsides Borda Boyama Solma Matlaşma Tedavisi; Zamanla teknelerin topside dediğimiz su hattı üstü borda boyaları solabilir ve matlaşabilir. Yatınız bir boya üstü boyaya ihtiyaç duyuyorsa, tüm şekil ve boyutlarda teknelerin topside borda boyama işleri konusunda da çok fazla tecrübeye sahibiz. Borda boyama hizmeti, su hattına kadar zımparalama, küçük kusurları doldurma, epoksi astar uygulama, pürüzsüz bir yüzey elde etmek için zımparalama ve en sonunda parlak glossy boyama uygulaması gerektirir.